فکر کنم عادتم شده سه تا کلمه یا اتفاقی که درگیرم می‌کنه رو روی عنوان میزارم "^"  .

صرفا اومدم رندوم پست بزارم، چون حس میکنم در حق قالب قشنگی که میتسو برام زده بی انصافیه که دیده نشه، جدی سلیقه این دختر رو می‌پرستم. یعنی توی عمق وجودم همیشه میتسو رو تحسین میکردم و این قراره تا وقتی ۷۰ سالم شده و چهار تا نوه قد و نیم قد دارم هم ادامه داشته باشه، جدی خیلی این بچه وایب نوشته های داستایفسکی رو نمیده؟ T-T 

اهم، در مورد کنکور باید عرض کنم که چرا انقدر عادیه؟ انتظار داشتم صبح ها با گریه بیدار شم و با گریه بخوابم، اما فکر کنم اضافه کردن ژورنال و اهمیت دادن به عواطفم این مسئله رو نسبتا کمرنگ کرده.اما فقط کمرنگ، از حق نگذریم جو نسبتا منفی ای داره و پر از مقایسه و ایناست.

نمیدونم چرا توی عنوان از شکوفه‌ی گیلاس حرف زدم، صرفا دلم برای انیمه دیدن خیلی تنگ شده ( یک ماهه که ندیدم TT ) ، و شکوفه های گیلاس من رو مستقیم یاد انیمه های قندعسل و نرمم میندازه.

و آها! خبر دسته اول برای خانومی های داغ، infj شدم، البته دور از انتظار هم نیست به هر حال اگه کمال‌گرایی و برنامه ریزی رو نمیوردم قاعدتا استرس مفیدی از جانب کنکور نداشتم، و آها یه چیز دیگه TT نمیدونم چرا هر بار که میام اینجا ارکی تایپم هی عوض میشه، الان آتتا-پرسفون هستم چاکر و مخلص و از اینجور حرفا.

آره خلاصه، روز های کنکوری و دمِ ۱۸ سالگیم داره اینجوری می‌گذره، آبان دیگه از شر ۱۷ سالگی خلاص میشم. مراقب خودتون باشید خوشگل عسلا، بوس و خدانگهدار و از این حرفا.

احوالات یک دانش آموز ایرانی.

شکوفه گیلاس، کنکور، infj

مشخصات
آخرین جستجو ها